Stołeczny lot z Azji odbywa się Bitcoin Expressem: Max Keiser

Stołeczny lot z Azji odbywa się Bitcoin Expressem: Max Keiser
Rate this post

Maksymalista Bitcoin Max Keiser napisał na Twitterze, że obecny wzrost BTC może być spowodowany ucieczką kapitału z Azji w tej chwili i nie można przewozić złota.

„Bitcoin surges on Asian capital flight“
Bitcoin jest łatwiejszy w transporcie niż złoto.
„Tylko bogaci będą mogli sobie pozwolić na BTC, gdy się podniesie“
Promocja
W ostatnim tweecie, wokalny adwokat Bitcoin Rush i kotwica telewizyjna Max Keiser skomentował obecny wzrost rynku Bitcoinów, przypisując go do ucieczki kapitału z Azji.

Stwierdził również, że opuszczenie tego regionu z dużą ilością fizycznego złota na rękach jest prawie niemożliwe.

„Wzrost Bitcoinów na ucieczce kapitału z Azji“
Max Keiser, znany maksymalista Bitcoin i gospodarz finansowego programu telewizyjnego na RT, wziął na Twitterze, aby podzielić się swoją opinię na temat tego, co spowodowało, że Bitcoin przekroczył poziom 10.000 dolarów około dwóch tygodni temu i krótko ponad 12.000 dolarów w weekend.

Według Keisera, wzrost BTC był spowodowany ucieczką kapitału, która obecnie odbywa się z Azji – w szczególności z Chin i Hongkongu.
Po stłumieniu protestów w Hongkongu przeciwko poprawce dotyczącej „Uciekinierów“ i przyjęciu jej przez rząd, wielu miejscowych obywateli zaczęło szukać zabezpieczeń przed przyszłością, która ze względu na sytuację polityczną wydaje się dość niepewna. Według Bloomberga, Hongkongerzy „gromadzą walutę obcą i szukają dróg do emigracji“.

Bitcoin jest łatwiejszy w transporcie niż złoto.

Max Keiser zakłada, że wielu ludzi, którzy uciekają z Hongkongu, a być może także z Chin, prawdopodobnie zabiera ze sobą swój kapitał w postaci Bitcoina. Duże ilości fiatów gotówkowych lub fizycznego złota/srebra są niemożliwe do zabrania z kraju ze względu na ograniczenia kapitałowe.

Poza tym, mogą pojawić się problemy przy wjeździe do kraju docelowego, jak to miało miejsce w przypadku 38-letniej kobiety z Chin, która próbowała nielegalnie podróżować do USA z Kanady niosąc sztabki złota o wartości 28.000 dolarów (2,33 BTC).

Władze amerykańskie twierdzą, że kobieta ta wjechała do Kanady legalnie jako studentka, a następnie udała się do San Francisco, aby odwiedzić przyjaciela, przekraczając nielegalnie granicę.

Jedną z kluczowych przewag Bitcoin’a nad fiatem, według zwolenników BTC, jest możliwość przewożenia ogromnych ilości wartości w BTC bez konieczności deklarowania tego. Ponadto, BTC jest nie do przejęcia.
Powiązany z .
Bitcoin drukuje co tydzień z zamknięciem od stycznia 2018 r.
„Tylko bogaci będą mogli sobie pozwolić na BTC, gdy się podniesie“
Guru inwestycji i popularny autor książek na temat znajomości finansów Robert Kiyosaki, który jest również wokalnym zwolennikiem Bitcoinów, uważa, że jednym z głównych czynników napędzających wzrost Bitcoinów jest ciągły druk USD przez Fed.

Kiedy Bitcoin wzniesie się w górę, osiągnie poziom, na którym będą mogli sobie na niego pozwolić tylko bogaci ludzie, mówi Kiyosaki w swoim ostatnim tweecie.

Dieser Beitrag wurde unter Einkommen abgelegt am von .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.